Лекція адвоката Міністерства юстиції США

12 квітня 2017 року в КНТЕУ відбулася відкрита лекція адвоката Міністерства юстиції США Олександри Шепард для студентів спеціальності "Управління у сфері економічної конкуренції" на тему «Досвід США в розслідуванні картелів». Пані Шепард поділилася власним досвідом розслідування картелів та доведення їх у суді.

Серед розглянутих на лекції прикладів наводилися картелі американських та міжнародних компаній у галузях будівництва, авіа-, суднобудування, легкої промисловості і навіть сортування та переробки сміття. Студенти з цікавістю слухали лектора.

Пані Шепард проведе в КНТЕУ ще одну лекцію 26 квітня 2017 року, де розповість про інструменти виявлення картелів. Запрошуємо всіх охочих взяти участь у лекції.

12.04.2017
redactor