В університеті відбулась гра "Мафія" для викладачів та співробітників
Загальна інформація
12 квітня 2017 року в університеті відбулась гра "Мафія" для викладачів та співробітників КНТЕУ.
"Мафія" змінює кожного, змушуючи підлаштовуватися під ситуацію, сумніватися в інших людях, задіяти всі резерви в пошуках істини - або ж у спробах її приховати.
Ця гра чудово розвиває навички логічного мислення, ораторське мистецтво, здатність інтерпретувати емоції інших людей, розуміти мотивацію їхніх дій та відрізняти правду від брехні.
Правила прості: 7 мирних гравців (неорганізована більшість) повинна відшукати та вилучити з гри 3 мафіозі (організовану меншість). Хто Ви - борець за справедливість чи підступна мафія, здатна заплутати все мирне місто? Вирішувати Вам.
колектив Клубу інтелектуальних ігор КНТЕУ
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)