Виїзний тренінг на базі міжнародної мережі готелів «Hilton»
Загальна інформація
15 травня 2017 року студенти кафедри готельно-ресторанного бізнесу взяли участь у виїзному професійному тренінгу з дисципліни "Готельна справа" на базі міжнародної мережі готелів «Hilton».
Під час зустрічі з топ-менеджментом готелю студенти ознайомилися зі світовим досвідом організації діяльності готельної мережі, інноваційними технологіями та мобільними додатками для обслуговування споживачів, стандартами якості, особливостями формування корпоративної культури мережі.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)