Студент ФФБС взяв участь у міжнародній конференції New Ukraine International Investment Conference 2017
Загальна інформація
17 травня 2017 року студент 7 групи 4 курсу ФФБС Щеколдін Максим взяв участь у міжнародній конференції New Ukraine International Investment Conference 2017.
На конференції обговорювалися такі питання:
- інвестиційний клімат України,
- проблематика розвитку виробничого сектору та сфери послуг,
- особливості розвитку фінансового ринку.
Серед спікерів конференції були такі відомі особи: Стівен Фішер (генеральний директор СітіБанк), Денис Гурак (директор Укроборонпрому), Дмитро Шимків (заступник голови адміністрації президента), Роман Ващук (посол Канади в Україні) та інші.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)