Засідання вченої ради КНТЕУ

РЕЗУЛЬТАТИ РОЗГЛЯДУ ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ КНТЕУ 17 ВЕРЕСНЯ 2013 р.

Питання порядку денного

Результат розгляду

1.

Про присвоєння вченого звання професора: Белінській С.О. –професору кафедри товарознавства та експертизи харчових продуктів КНТЕУ; Міненку М.А. – професору кафедри менеджменту КНТЕУ; доцента: Вербицькій Л.Ф. – доценту кафедри психології КНТЕУ; Лалакулич М.Ю. – доценту кафедри бухгалтерського обліку УТЕІ; Скуловатовій О.В. – доценту кафедри психології КНТЕУ.

2.

Про організацію навчального процесу у 2013/14 н.р.

3.

Про порядок проведення експерименту щодо здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра з іншої галузі.

4.

Про ухвалення тимчасового Положення про академічну мобільність студентів у КНТЕУ.

5.

Про ухвалення програм, робочих програм навчальних дисциплін, практик.

6.

Про методичне забезпечення дисциплін англомовних магістерських програм.

7.

Про рекомендацію до видання навчальних та наукових праць.

8.

Про ухвалення плану видання збірок статей студентів КНТЕУ, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень магістра на 2013/2014 н.р.

9.

Про подання кандидатур студентів університету на призначення стипендії і премії Київського міського голови та стипендії імені Президента Торгово-промислової палати України О.П. Михайліченка на 2013/14 н.р.

10.

Про затвердження тем докторських дисертаційних досліджень Кірєєвої К.О., Михайлової Г.М., Сагалакової Н.О. та призначення наукових консультантів.

11.

Про перейменування відділення довузівської підготовки іноземних громадян КНТЕУ на підготовче відділення для іноземних громадян КНТЕУ.

12.

Про ухвалення плану роботи вченої ради КНТЕУ на 2013/2014 навчальний рік.

13.

Про ухвалення навчальних планів.

14.

Про ухвалення стандартів вищої освіти КНТЕУ.

15.

Про затвердження тем дисертаційних досліджень здобувачів наукового ступеня кандидата наук та призначення наукових керівників.

16.09.2013
adv