Засідання студентського наукового клубу "Міжнародник"
Загальна інформація
31 травня 2017 року викладачами кафедри міжнародних економічних відносин було проведено засідання студентського наукового клубу «Міжнародник» за участю студентів 3 курсу ФМТП та викладачів кафедри міжнародних економічних відносин Коровайченко Н.Ю., Головачової О.С., Кам'янецької О.В. у формі брейн-рингу на тему «Міжнародна торговельна політика».
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)