Презентація КНТЕУ на методичному семінарі для практичних психологів

12 вересня 2013 року на базі школи № 61 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки та інформаційних технологій Шевченківського району м. Києва відбувся методичний семінар для практичних психологів  та методистів шкіл Шевченківського району. На зустріч було запрошено представників університету, зокрема, кафедру психології та «Центр психологічного забезпечення професійної діяльності» представляли: директор Центру, канд. психол. наук, доцент кафедри психології Ржевський Геннадій Миколайович, практичний психолог Пасічнюк Ольга Петрівна, старший лаборант кафедри Процик Любов Сергіївна та студенти-психологи  6 курсу.

Окрім виступу, під час якого для аудиторії провели презентацію факультетів університету, учасникам методичного семінару було запропоновано долучитися до співпраці з КНТЕУ. Присутнім також було презентовано другий випуск студентського журналу «Кіото, 19», буклети та брошури про діяльність університету та центрів, серед яких «Центр психологічного забезпечення професійної діяльності» кафедри психології.

Результатом зустрічі стало бажання представників школи підписати договір про співпрацю з університетом та безпосередньо з «Центром психологічного забезпечення професійної діяльності» кафедри психології.

11.09.2013
adv