Вручення сертифікатів викладачам та студентам КНТЕУ щодо успішного вивчення англійської та французької мов

22 червня 2017 року в Центрі європейської освіти відбулося вручення сертифікатів викладачам та студентам університету, які успішно пройшли навчання з англійської та французької мов. Було вручено 53 сертифікати, серед яких з англійської мови: 5 – за рівнем «Elementary», 12 – за рівнем «Pre-Intermediate», 6 – за рівнем «Intermediate» та 15 – за рівнем «Upper-Intermediate»; з французької мови: 8 – за рівнем «Débutant» та 7 – за рівнем «Intermédiaire». Загалом 22 викладачі та 31 студент отримали відповідні сертифікати.

Перед аудиторією виступила директор Центру європейської освіти Т.П. Дупляк, яка привітала викладачів та студентів університету з отриманням сертифікатів та побажала успіхів у подальшому удосконаленні мовних навичок.

Програма навчання в Центрі європейської освіти здійснюється за мовними рівнями відповідно до стандартів Європейського Союзу та розрахована на 150 годин. Навчально-методичне забезпечення, яке використовується для навчання, розроблене авторитетними видавництвами Cambridge University Press та CLE Internationale.

За детальною інформацією щодо умов запису на навчання за англомовними та франкомовними програмами у 2017-2018 н.р. звертатися до Центру європейської освіти КНТЕУ (навчальний корпус «Д», кім. 229, тел.: 531-48-36).

22.06.2017
остання редакція 29.09.2017