Семінар ІВК КНТЕУ для працівників Вищого господарського суду України
Загальна інформація
22-23 червня Інститут вищої кваліфікації провів семінар «Українська мова у професійному спілкуванні» для працівників апарату та суддів Вищого господарського суду України.
Допомогла слухачам підвищити загальний мовний рівень, культуру писемного й усного ділового мовлення кандидат педагогічних наук, доцент кафедри сучасних європейських мов Шашенко Світлана Юріївна.
Підвищили кваліфікацію та отримали сертифікати 62 держслужбовці.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)