Перший випуск літньої школи маркетолога та рекламіста

З 3 по 7 липня 2017 року в КНТЕУ працювала літня школа маркетолога та рекламіста за програмою Digital-Marketing Intensive. Напружений та інтенсивний практичний тренінг припав до душі як студентам різних факультетів та курсів, так і фахівцям з інших галузей.

За результатами курсу кращі слухачі отримали сертифікати.

Нагороджуючи слухачів, проректор з наукової роботи С.В. Мельниченко побажала вдалого практичного застосування отриманих знань, постійного розвитку та самовдосконалення.

Випускники висловили бажання продовжити навчання та поглибити знання в цій та іншій практичних сферах маркетингу. Тож незабаром чекаємо на нову групу та новий інтенсив.

07.07.2017
остання редакція 29.09.2017