Перший випуск літньої школи маркетолога та рекламіста
Загальна інформація
З 3 по 7 липня 2017 року в КНТЕУ працювала літня школа маркетолога та рекламіста за програмою Digital-Marketing Intensive. Напружений та інтенсивний практичний тренінг припав до душі як студентам різних факультетів та курсів, так і фахівцям з інших галузей.
За результатами курсу кращі слухачі отримали сертифікати.
Нагороджуючи слухачів, проректор з наукової роботи С.В. Мельниченко побажала вдалого практичного застосування отриманих знань, постійного розвитку та самовдосконалення.
Випускники висловили бажання продовжити навчання та поглибити знання в цій та іншій практичних сферах маркетингу. Тож незабаром чекаємо на нову групу та новий інтенсив.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)