КНТЕУ виступив співорганізатором проекту "Рекламний Полігон"

7 липня - 9 липня 2017 року в Одесі відбувся студентський фестиваль "Рекламний Полігон". Співорганізаторами фестивалю виступили Спілка рекламістів України, Київський національний торговельно-економічний університет, Одеська національна академія харчових технологій та професійний журнал «Маркетинг і реклама».

Турнір "Рекламний Полігон" проводиться в рамках загального проекту "Український студентський фестиваль реклами" з 2012 р. Суть проекту – виконання командами рекламістів конкретного практичного завдання (розробка комунікативної кампанії). Це завдання сформульовано в творчому брифі і його треба виконати за певний проміжок часу (зазвичай, 48 годин).

Журі, що оцінює рівень робіт учасників, очолив Костянтин Шнайдер, креативний директор креативного агентства Saatchi & Saatchi Ukraine. До складу журі увійшли також представники компаній-партнерів, громадських організацій, керівники рекламних компаній, маркетинг-директори виробничих підприємств. Повний склад журі розміщено на офіційному сайті УСФР - studfestival.com.ua.

Учасники "Рекламного Полігону" представляли виші Києва, Одеси, Харкова, Вінниці, Чернівців та інших міст України. КНТЕУ на проекті представляла вже досвідчена команда творчого рекламного об'єднання студентів "ТРОС".

09.07.2017
adv