Б/в "Сонячна" с. Приморське Херсонської обл.

Запрошуємо студентів, співробітників та усіх бажаючих
відпочити на березі Чорного моря!

База відпочинку «Сонячна»

вул. Чорноморська, с. Приморське, Голопристанський район, Херсонська обл.
тел. для довідок +380 44 531-47-35

Директор: Олена Миколаївна
Тел. 050 8126926

Між Голою Пристанню та Чорним морем піднімаються бархани унікальних Нижньодніпровських (Олешківських) пісків. Подолавши ці піщані простори, безкрайні поля пшениці та соняшнику, Ви потрапляєте в курортну зону відпочинку Голопристанського району Херсонської області – селище Приморське.

Курортна зона Приморське – це дивовижний куточок узбережжя Чорного моря, віддалений від промислових центрів і великих міст. Це відкрите тепле море, піщані пляжі, достаток фруктів і риби. Усе перераховане робить це місце привабливим для відпочинку і зміцнення здоров'я. Глибина дозволяє прогріватися морю за короткий термін. Тут легко і вільно дихається, завдяки унікальному сполученню клімату сухих південних степів Таврії і вологого морського, багатого іонами йоду. Середня температура повітря трьох літніх місяців становить +28°С, температура води коливається від +20 до +25°С.

Невпізнанно перетворюються маленькі приморські селища на курортні містечка. Дикі пляжі поступово цивілізуються та заманюють туристів яскравими пляжними парасольками, музикою і смачними запахами кафе, барів та вогнями нічних дискотек. Тут немає гір і печер, як у Криму, але є Чорне море, дика степова природа, цілюще повітря, кілометри широких піщаних пляжів і чиста морська вода.

Екскурсії

Якщо Ви бажаєте познайомитися зі справжньою дикою природою, неодмінно відвідайте на катері розташований неподалік найбільший острів Чорного моря – Джарилгач. Це дивовижне місце із мальовничими пейзажами, де можна зустріти навіть диких коней, що вільно розгулюють територією.

Також усіх бажаючих запрошують на екскурсії у Скадовськ, до дельфінарія (50 км), та у заповідник «Асканія-Нова» (130 км). Тому, хто піклується про своє здоров’я, буде цікава поїздка до лікувального гейзера (45 км).

Для відпочиваючих та жителів міста на початку літа в м. Гола Пристань проходить фольклорне свято «Купальські зорі», а в розпал кавунового сезону – фестиваль «Солодке диво». Адже Херсонщина – край баштанів і похвалитися врожаєм тут може не один господар.

номерів
«Економ» – дерев’яні будинки на чотири кімнати, в кожній - три ліжко-
місця (без підселення). Одна загальна кухня, обладнана газовими
плитами та іншим необхідним кухонним приладдям. Санвузол та душові
кабіни на території.
Віддаленість
від моря
Перша лінія (40 м). Піщаний пляж, цілюще, насичене йодом повітря
сприятимуть незабутнім враженням Вашого літнього відпочинку.
Інфраструктура На території бази – дитячий майданчик. Поруч із базою відпочинку
(500 м) діє продуктовий ринок, магазини, аптека. Працює також велика
кількість літніх кафе, в яких Ви можете насолоджуватись стравами
місцевої кухні. На узбережжі безліч морських розваг: «банани»,