Засідання секції Наукової ради МОНУ за фаховим напрямом „Економіка”

16 вересня 2013 р. на базі університету відбулося засідання секції Наукової ради Міністерства освіти і науки України за фаховим напрямом „Економіка”. Було проведено експертизу  проектів наукових досліджень і розробок, поданих вищими навчальними закладами України щодо фінансування за рахунок видатків державного бюджету  з  2014 р.

Голова секції – А.А. Мазаракі, д.е.н., проф., академік НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України, ректор КНТЕУ.

15.09.2013
Vita