Студентка КНТЕУ представила університет на міжнародній конференції в ЄС
Загальна інформація
15-16 вересня 2017 року студентка 4 курсу 1 групи спеціальності «Міжнародне право» Бойченко Анастасія представила наш університет на European Compliance Conference в м. Брюсель, Бельгія.
Це міжнародна правнича конференція для студентів та молодих юристів, присвячена найбільш актуальним питанням боротьби з корупцією, шахрайством, боротьбою з відмиванням грошей.
Учасники розглядали також питання створення та дотримання антикорупційних законів та законів про захист даних, особливості їх імплементації в корпоративному праві.
На конференції були представлені студенти та юристи з 43 країн Європи.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)