Лекція Надзвичайного і Повноважного посла, Віце-президента Української асоціації зовнішньої політики Купчишина О.М.

21 вересня 2017 року за сприянням Української асоціації зовнішньої політики та кафедри міжнародного публічного права КНТЕУ, відповідно до Плану проведення лекцій видатними вченими та провідними фахівцями-практиками на ІІ півріччя 2017 р., відбулась лекція к.ю.н., Надзвичайного і Повноважного посла, Віце-президента Української асоціації зовнішньої політики Купчишина Олександра Михайловича.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків Київського національного торговельно-економічного університету В.М. Сай.

Олександр Михайлович Купчишин прочитав лекцію на тему  "Організація роботи закордонних дипломатичних установ України".

У заході взяли активну участь студенти спеціальності «Міжнародне право», викладачі Київського національного торговельно-економічного університету.

Із заключним словом до учасників заходу звернулась декан факультету міжнародної торгівлі та права К.І. Ладиченко. Катерина Іллівна подякувала Українській асоціації зовнішньої політики та Купчишину Олександру Михайловичу за можливість ознайомитись з практичним досвідом організації роботи закордонних дипломатичних установ України.

adv
остання редакція 26.09.2017