День партизанської слави в КНТЕУ
Загальна інформація
З нагоди державного свята Дня партизанської слави, який щорічно відзначається 22 вересня, в університеті проведено низку заходів героїко-патріотичного характеру.
Студенти відвідали Музей та Парк партизанської слави. До пам’ятного знаку на честь партизанів, які брали активну участь у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, були покладені квіти.
У вестибюлі університету презентовано змістовну та художньо оформлену виставку «Партизанський рух у досягненні перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».
Ректорат і рада ветеранів війни та праці КНТЕУ поздоровили святковими листівками учасників війни – членів університетської організації ветеранів війни і праці.
Відбулася зустріч студентів з партизаном-підпільником Баньком Віктором Григоровичем, у минулому викладач університету. Ветеран війни поділився спогадами про свою підпільну роботу на допомогу партизанського загону, який діяв у Чернігівській області.
Студенти подякували йому за відверту розповідь про своє дитинство під час окупації та сміливість під час виконання партизанських завдань.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)