Участь представників КНТЕУ в семінарі-тренінгу Україно - Швейцарського проекту
Загальна інформація
У період з 3 по 6 жовтня 2017 року викладачі кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права (Т.О. Гуржій, О.В. Запотоцька) взяли участь у роботі семінару-тренінгу "Формування громадянських компетентностей у державних службовців", який проводиться в рамках Україно - Швейцарського проекту "Розвиток громадянських компетентностей в Україні - DOCCU".
Основна увага учасників семінару прикута до питань демократичного урядування, демократизації державної служби, освіти з прав людини, громадянської культури та громадянських компетентностей.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)