Налагодження співпраці з практичними психологами та методистами шкіл Печерського району м. Києва

19 вересня 2013 року на базі УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ М. КИЄВА відбувся методичний семінар для практичних психологів та методистів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів Печерського району. На зустріч було запрошено представників університету, зокрема, Центр психологічного забезпечення професійної діяльності представляли: директор центру, канд. психол. наук, доцент кафедри психології Ржевський Геннадій Миколайович, практичний психолог Вороп Інна Валеріївна та студенти-психологи 6 курсу.

Окрім виступу, під час якого аудиторію ознайомили з 5 факультетами університету та їх культурним життям, була проведена рекламно-агітаційна кампанія серед учасників методичного семінару з метою залучення шкіл району до співпраці. Присутнім було роздано свіжий випуск журналу «Кіото, 19», буклети та рекламні листівки про діяльність факультетів університету й інших центрів, серед яких Центр психологічного забезпечення професійної діяльності.

Студенти 6 курсу напряму «Психологія» отримали практичні знання, поспілкувалися з психологами та методистами. Результатом зустрічі стало залучення студентів до проходження фахової практики на базі шкіл Печерського району.

18.09.2013
Vita