Навколосвітня подорож студентів кафедри міжнародних економічних відносин
Загальна інформація
7 жовтня 2017 року в рамках вивчення навчальної дисципліни «Країнознавство» студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» та к.е.н., доцент Головня Ю.І. відвідали щорічний Фестиваль культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL, який пройшов у Колонній залі Київської міської державної адміністрації.
В урочистій церемонії відкриття взяли участь Надзвичайні і Повноважні посли, Глави іноземних діаспор із Австралії, Азербайджану, Аргентини, Афганістану, Бангладеш, Білорусі, Болгарії, Вірменії, Гани, Гвінеї, Греції, Єгипту, Індонезії, Індії, Іраку, Ірану, Казахстану, Камеруну, Кенії, Конго, Кот-д'Івуару, Кореї, Киргизстану, Лівану, Малайзії, Молдови, Німеччини, ОАЕ, Пакистану, Перу, Румунії, Сирії, Словенії, Судану, Таджикистану, Танзанії, Туркменістану, України, Узбекистану, Чорногорії, Японії.
Представники країн знайомили гостей зі своїми традиціями, фольклором, національними кухнями, літературою, побутом, що дало змогу поринути в атмосферу дружби та взаєморозуміння.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)