Викладачі КНТЕУ - експерти в роботі дегустаційних комісій
Загальна інформація
13 жовтня 2017 року доценти кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Бондаренко Є.В. та Мотузка Ю.М. взяли участь у роботі спеціалізованої галузевої дегустаційної комісії з оцінки якості кондитерських виробів, харчових концентратів, кави, чаю та напоїв на їх основі на базі Асоціації "Укркондпром".
Професор кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Лебська Т.К. взяла участь у роботі спеціалізованої дегустаційної комісії Всеукраїнської асоціації пекарів, на якій були представлені новинки ринку хлібобулочних виробів.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)