Дні гостинності для учнів спеціалізованої школи
Загальна інформація
9 жовтня 2017 року та 12 жовтня 2017 року у Київському національному торговельно-економічному університеті за сприяння кафедри маркетингу та реклами (к.е.н. Файвішенко Д.С., к.е.н. Юсупова О.В. ) було проведено Дні гостинності для учнів спеціалізованої школи І-ІІІ № 202 ступенів з поглибленим вивченням природничо-математичних наук.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)