Брендова локація "I love KNUTE" - розкажи про свою любов!
Загальна інформація
Мати брендову локацію в КНТЕУ, де можна було б зробити тематичне фото та розповісти усьому світу про свій навчальний заклад - давня мрія студентства.
Вже сьогодні за жаданим селфі сформувалась черга! До Дня студента адміністрація університету зробила своєрідний подарунок у вигляді тематичного напису "I love KNUTE" на центральній площі університету.
Перше фото з "I love KNUTE" разом зі студентами-кураторами Дебюту зробили ректор Анатолій Антонович Мазаракі та проректор з науково-педагогічної роботи Світлана Леонідівна Шаповал.
Немає жодних сумнівів, що вже завтра це місце іменуватимуть візитною карткою університету.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)