Зустріч з Павлом Шереметою: "Співвідповідальність задля прориву"

У вівторок, 14 листопада 2017 року, о 12:00 в рамках старту 12-го конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA» Павло Шеремета, Міністр економічного розвитку та торгівлі України 2014 року, засновник майстерні стратегій "Прорив", зустрінеться зі студентами, щоб поговорити на тему «Співвідповідальність задля прориву».

Захід відбудеться в Київському національному торговельно-економічному університеті, бібліотечний корпус, аудиторія Б-203 (Київ, вул. Кіото, 19).

Крім того, на події буде презентовано стипендіальну програму «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Студенти дізнаються про можливості та переваги програми, а також про те, як правильно подати заявку на конкурс, про етапи відбору стипендіатів та підтримку, яку надає Фонд.

Для участі в зустрічі прохання зареєструватись за посиланням.

07.11.2017
остання редакція 07.11.2017