Конкурс стипендіальної програми "ЗАВТРА.UA"

Оголошено конкурс стипендіальної програми "ЗАВТРА.UA", яка буде презентована 14 листопада 2017 року о 12:00 в аудиторії Б-203.

Стипендіальна програма «Завтра.UA» – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

До участі у конкурсі запрошуються найталановитіші студенти КНТЕУ. Переможцям буде надано фінансову підтримку для продовження освіти та реалізації власних проектів, будуть створені додаткові можливості для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, спілкування, обміну досвідом та інформацією.

З умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням

Прийом та реєстрація документів студентів 17 жовтня – 30 листопада 2017 року.

07.11.2017
остання редакція 02.06.2020