Співпраця з Федерацією "Обміни Франція – Україна" набирає нових обертів
Загальна інформація
9 листопада 2017 року Київський національний торговельно-економічний університет з офіційним візитом відвідала французька делегація у складі: Сільвена Ріголле, Аташе з питань університетського і наукового співробітництва Посольства Французької Республіки в Україні, Жака Форжерона, співпрезидента Федерації «Обміни Франція – Україна». Метою візиту було продовження терміну дії угоди про співпрацю між КНТЕУ та ФОФУ, а також відбір студентів університету на проходження практики у Франції влітку 2018 р.
У рамках візиту представники французької делегації мали змістовну бесіду з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків В.М. Саєм та директором Центру європейської освіти Т.П. Дупляк, на якій було визначено напрями поглиблення співпраці як у рамках участі студентів КНТЕУ в програмах лінгвістичної та професійної практик, так і щодо викладання спеціалізованих франкомовних програм з економіки в університеті викладачами з Франції навесні 2018 р.
Студентам було презентовано програми різних видів практик та умови їх проходження. Також було вручено сертифікати студентам, які влітку проходили практику у Франції. За результатами співбесід було відібрано шість студентів для проходження практики в 2018 р., які вивчають французьку мову у Центрі європейської освіти. Вітаємо їх з цим досягненням та бажаємо успіху в подальшому професійному зростанні.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)