Представники КНТЕУ на всеукраїнських конкурсах сомельє і кавістів
Загальна інформація
Студенти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу з викладачами кафедри технології і організації ресторанного господарства доцентами Вітряк О.П. і Ткаченко Л.В. відвідали фінали IІ Всеукраїнського конкурсу кавістів і XV Всеукраїнського конкурсу сомельє, які відбулися в конференц-залі готелю "ALFAVITO" 26 листопада 2017 року.
Студент КНТЕУ 1 курсу магістратури спеціалізації "Готельна і ресторанна справа" Костянтин Щербаков брав участь у відбірковому турі конкурсу сомельє "Український сомельє – 2017" та показав високий рівень підготовки, хоча й не пройшов до складу учасників фіналу конкурсу.
Організатори конкурсів Наталія та Миколай Благополучні, засновники Всеукраїнської асоціації виноробів і сомельє та власники першої в Україні школи сомельє "Майстер-клас", підготували цікаві професійні завдання для конкурсантів, які повинні були показати високий рівень знань з питань виробництва вина, характеристик сортів винограду та різних видів вин, технології сирів, сигар, вміння застосувати принципи еногастрономічних поєднань вина зі стравами.
Фіналістами конкурсів "Кращий кавіст України – 2017" та "Український сомельє – 2017" стали Павло Мухін та Анна Потоцька.
Бажаємо успіху нашим студентам у наступних конкурсах!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)