Студенти КНТЕУ призери Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка
Загальна інформація
В Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся ІІІ (міський) етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
За результатами конкурси наші студентки посіли такі місця:
- Ляшенко Дар'я Дмитрівна студентка І курсу, 12 групи ФТМ посіла 3 місце серед нефілологічних спеціальностей, науковий керівник, доц. канд. пед. наук Шашенко Світлана Юріївна;
- Мохнюк Вікторія Миколаївна студентка ІІ курсу, 2 групи ФТМ посіла 3 місце серед філологічних спеціальностей, науковий керівник, канд. філол. наук Тесленко Наталя Олександрівна.
Щиро вітаємо переможців конкурсу та їх керівників.
03.12.2017
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
433884
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
2146
остання редакція 07.02.2018
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
456287