Турецька делегація: переговори щодо розвитку та реконструкції Навчально-виробничого центру "Rest.Art. Kitchen"
Загальна інформація
У рамках візиту до КНТЕУ делегації в особі пана Садулла Онала - президента асоціації професійних шеф-кухарів YEPAD, пана Метіна Дінсера власник ресторану Buerak та пана Ахмета Самі Альпашана – керівника компанії "Gurcelic Metal Corporation Turkey" відбулася зустріч щодо розвитку та реконструкції Навчально-виробничого центру "Rest.Art. Kitchen".
Під час плідних переговорів ректор А. А. Мазаракі зазначив, що нині назріла необхідність щодо створення загальних спільних проектів з діловими партнерами. Подякував давнім друзям університету за візит, побажав взаємовигідної успішної роботи.
За результатами переговорів відбулося налагодження нових партнерських відносини, поставлено ряд задач, та намічено дорожню карту зустрічей.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)