Стань студентом КНТЕУ на один день!
Загальна інформація
У рамках відзначення Всесвітнього дня прав споживачів та Х-го консумерського фестивалю, Всеукраїнського руху "Молодь за права споживачів" викладачі кафедри адмністративного, фінансового та інформаційного права (Гуржій А.В.) провели зустріч з учнями старших класів НВК № 183 "Фортуна" з метою підготовки до участі в конкурсі "Стань студентом КНТЕУ на один день".
Під час зустрічі майбутні учасники конкурсу ознайомились із сучасною практикою захисту прав споживачів, боротьби з піратством та підробками, захисту інтелектуальної власності.
Бажаємо перемоги в конкурсі і чекаємо в КНТЕУ!
Висловлюємо щиру подяку за плідну співпрацю директору Мінько Тетяні Миколаївні та вчителю іноземної мови Долінській Дарині Василівні!
![]() |
![]() |
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)