Екскурсія студентів-активістів до Вінниці

29 вересня за підтримки ректорату та профспілки працівників і студентів КНТЕУ з екскурсійною програмою студентство університету відвідало один з обласних центрів України - місто Вінницю.

Серед екскурсантів - студенти-переможці щорічного університетського конкурсу-огляду на кращу академічну групу, активісти факультетів, члени ради студентського самоврядування університету. На шляху до міста студенти мали змогу помилуватися красивими пейзажами нашого рідного краю, послухати розповіді екскурсоводів про містечка та села, повз які пролягав шлях, дізнатися багато цікавих фактів з історії нашої держави.

У Вінниці молодь відвідала ставку Гітлера «Werwolf», музей М. Коцюбинського, музей-садибу М.І. Пирогова та його фамільний склеп, а також відомі «Вінницькі фонтани». З оглядового майданчика міста полюбувалися унікальними природними ландшафтами, мостами, окрасою міста, прогулялися його вулицями та площами.

У всіх залишилися надзвичайні враження від побаченого та почутого під час екскурсії.

28.09.2013
Vita