V сезон Ліги КВН у КНТЕУ: п'ять команд потрапили до фіналу

У КНТЕУ відбувся півфінал V сезону Ліги КВН, протягом якого команди-учасниці продемонстрували дотепність, щирість та свої вміння в гумористичній майстерності. Тема сезону - "Покоління", а тема цієї гри: "Предки та нащадки". Сам конкурс складався з привітання (5 балів) + відеофрагменту (5 балів) - до 10 балів разом.

Склад журі:

1. Юрій Шевчик – автор та актор команди "Югославський диван" , автор студії "Мамахохотала", сценарист.
  2. Євгеній Новоселецький – стендап-комік та автор студії "Мамахохотала", сценарист.
  3. Вдовиченко Іванна – капітан команди КВН "Жіноча збірна Чернівців", учасниця команди  "Необъяснимо, но факт", переможниця "Розсміши коміка" (1+1), учасниця "Comedy баттл" (ТНТ).
  4. Олександр Сас – переможець 4 сезону "Comedy Баттл" (ТНТ), резидент "Comedy club" (ТНТ), заслужений фрік  "Мамахохотала шоу" (НЛО ТВ), переможець проекту "Комік на мільйон" (ICTV).
  5. Андрій Коляда  – віце-чемпіон першого сезону телевізійного проекту "Ліга Сміху" (1+1), команда "Заинька".
  6. Руслан Фондера –  голова журі, директор КМЦ КНТЕУ.

Результати:

1.  "37,7" (ФФБС) –  10,0
  2. "Family business" (ЧТЕІ) – 9,0
  3. "Збірна торгового" (ВТЕІ) – 8,4
  4. "Dorime" (ФОАІС) – 8,2
  5. "С краешку" (ФРГТБ) – 8,2
  6. "Добрейший вечерочек" (ФТМ) – 7,6
  7. "Жигулёнок" (ФЕМП) – 7,4
  8. "Тремпель" (ХТЕІ) – 7,2
  9. "Маестро" (ФМТП) – 6,4

Перші 5 команд пройшли до фіналу! Вітаємо найдотепніших!

02.03.2018
остання редакція 11.07.2018