Юні рекламісти та піарники поєднали теоретичні основи з практичними навичками у створенні арт-атмосфери на Ukrainian Art Week
Загальна інформація
За сприяння кафедри маркетингу та реклами КНТЕУ студенти напряму підготовки "Реклама і зв’язки з громадськістю" відвідали "Український тиждень мистецтв". У супроводі к.е.н. Файвішенко Д. С. студенти надихнулися заходами відкриття XVI Міжнародної виставки - конкурсу сучасного мистецтва (Ukrainian Art Week), який розпочався 14 березня 2018 року.
Юні
рекламісти та піарники взяли активну участь в обговоренні
виставки-ярмарку, конкурсній програмі, побували на майстер-класах художників та
відчули дух нагороди переможців художньої виставки у
Венеції.
У невимушеній атмосфері пройшли творчі зустрічі з авторами арт-об’єктів, на яких студенти поєднали теоретичні основи з практичними навичками у створенні арт-атмосфери.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)