Інтелектуальна гра "Слово дня": команди всіх факультетів шукали суть слів
Загальна інформація
Останніми роками в стінах нашої альма-матер виріс статус внутрішніх змагань серед найзавзятіших студентів.
Кожен факультет взяв активну участь у грі під назвою "СЛОВО ДНЯ", яка відбулася 28 березня. Студенти мали нагоду помізкувати та дати волю своїй фантазії, адже суть гри полягала в тому, щоб придумати визначення до маловідомих слів. З привітальним словом завітав декан факультету торгівлі та маркетингу - Осика Віктор Анатолійович.
Гра пройшла надзвичайно динамічно та неймовірно цікаво. Усі команди гідно змагались та боролися за бали, а переможців визначили найбільшою їх кількістю.
Третє місце посіла команда факультету торгівлі та маркетингу "Серотонін", друге місце - команда факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу "Олд скул" та перше місце гідно виборола команда факультету фінансів та банківської справи "Прочерк".
Вітаємо призерів!
Запрошуємо всіх охочих брати участь у подальших заходах факультету торгівлі та маркетингу!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)