Підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Фінанси і кредит"

У Київському національному торговельно-економічному університеті відбулася підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Фінанси і кредит" у 2017/2018 навчальному році.

У конференції взяли участь 51 студент із 32 закладів вищої освіти. У складі галузевої конкурсної комісії працювали 27 науково-педагогічних працівників із 14 провідних закладів вищої освіти.

За результатами підсумкової конференції, що відбулася 03-04 квітня 2018 р.,  галузева конкурсна комісія визначила та нагородила переможців ІІ туру:

дипломами І ступеня – 8 студентів,

дипломами ІІ ступеня – 12 студентів,

дипломами ІІІ ступеня – 20 студентів.

Студенти кафедри фінансів факультету фінансів та банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету відзначені у складі переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Фінанси і кредит"у 2017/2018 навчальному році та отримали нагороди:

Синиціна Марія Олександрівна – диплом І ступеня,

Піскун Анастасія Ігорівна – диплом ІІ ступеня,

Гетьманенко Вікторія Станіславівна – диплом ІІІ ступеня.

04.04.2018
остання редакція 11.04.2018