Центр розвитку кар'єри сумістно з "Всеукраїнським молодіжним центром праці" провів акції

27 вересня 2008 року Центром розвитку кар'єри разом з ДП "Всеукраїнським молодіжним центром праці" за підтримки Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту на території Державного музею народної архітектури та побуту України (с. Пирогово) організовано Всеукраїнську акцію молодіжних трудових загонів, що є широкомасштабним проектом, спрямованим на відновлення об'єктів історичної та культурної спадщини країни, популяризацію діяльності молодіжних трудових загонів серед юнаків та дівчат. При сприянні Центру розвитку кар'єри 12 жовтня 2008 року студенти нашого університету стали учасниками акції, спрямованої на розвиток підприємницької активності на селі. Цей захід сприяв поширенню інформації про залучення молоді до започаткування і ведення власної справи на селі.

14.10.2008
annzo