Навчання здобувачів вищої освіти з практичного застосування первинних засобів пожежегасіння

Навесні кафедра інженерно-технічних дисциплін традиційно проводить навчання здобувачів вищої освіти з практичного застосування первинних засобів пожежегасіння. 4 квітня доцент Гахович Сергій Вікторович ознайомив студентів із будовою, принципом дії та правилами експлуатації вуглекислотного і порошкового вогнегасників, після чого учасники самостійно по черзі гасили улаштоване на вулиці модельне вогнище.

Наприкінці заняття викладач подякував студентам за небайдуже ставлення до пожежної безпеки як важливої складової охорони праці і наголосив, що вміння користуватися вогнегасниками – обов’язок кожного громадянина, оскільки швидке реагування на пожежу шляхом їх застосування може уберегти людей від трагічних наслідків.

04.04.2018
остання редакція 11.07.2018