Експерти КНТЕУ на телепередачі "Сніданок з 1+1"
Загальна інформація
Аспірант кафедри торговельного підприємництва та логістики КНТЕУ та активістка Всеукраїнського руху "Молодь за права споживачів" Фреюк Ольга Василівна взяла участь у зйомках передачі "Сніданок з 1+1" 5 квітня 2018 року як експерт з електронної торгівлі. Вона прокоментувала моніторинг інтернет-магазинів, який був проведений у рамках Х Консумерського фестивалю, щодо відповідності діяльності цих магазинів до законодавства України. Ольга розповіла, на що слід звертати увагу під час придбання товарів в інтернеті, а також підкреслила необхідність наявності на сайті онлайн-магазину таких даних, як назва юридичної особи підприємця та юридична адреса.
Також у зйомках передачі брала участь Котова Марина Володимирівна, асистент кафедри торговельного підприємництва та логістики. Вона розповіла про неприємні випадки, які можуть трапитися під час купівлі товарів в інтернет-магазинах, та навела приклади з реального життя.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)