Перемога студентки ФФБС на Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни "Державні фінанси"
Загальна інформація
Студентка 4 курсу кафедри фінансів ФФБС Романюк Тетяна посіла ІІІ місце у напруженій конкуренції серед 72 учасників на Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни "Державні фінанси", яка проходила 17-20 квітня 2018 року у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця.
Вітаємо з успішним виступом переможницю та кафедру фінансів!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)