Переможні результати на Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни “Безпека життєдіяльності”
Загальна інформація
Студентка І курсу 13 групи ФРГТБ Проценко Анастасія посіла ІІІ місце у напруженій конкуренції серед 115 учасників на Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни “Безпека життєдіяльності”, яка проходила 23-25 квітня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.
Вітаємо з успішним виступом переможницю та кафедру інженерно-технічних дисциплін!
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)