Лист-вітання Міністерства освіти і науки України з нагоди відкриття “Big Data Day: UNIVERSE”

На адресу КНТЕУ за підписом Заступника Міністра МОН М. В. Стріхи надійшов лист-вітання з нагоди відкриття міжнародної конференції “Big Data Day: UNIVERSE”.

У листі зазначається, що такий захід є свідченням успішного співробітництва між наукою та бізнесом, створює додаткові передумови для всебічної модернізації вищої освіти.

М. В. Стріха наголосив, що університети не лише займаються підготовкою професійних кадрів, а слугують місцем зародження інновацій.

Він побажав учасникам конференції плідної праці, творчої наснаги для спільних рішень на благо України!

остання редакція 02.05.2018
Vega