Студентське самоврядування університету підводе підсумки своєї роботи

26 вересня відбулася звітно-виборча конференція студентського самоврядування КНТЕУ. Із привітальними словами виступили проректор із науково-педагогічної роботи Шаповал Світлана Леонідівна та начальник відділу навчально-виховної роботи Магалецький Андрій Володимирович. Вони привітали усіх присутніх, подякували раді студентського самоврядування КНТЕУ за плідну працю в минулому навчальному році та побажали сил і натхнення у новому. Голова ради студентського самоврядування університету Кладченко Марія звітувала про виконану роботу. Вона наголосила, що здобутки нашого університету постійно примножуються. Важко не помітити як змінилося студентське життя за останні декілька років і значну роль у цьому відіграє саме студентське самоврядування.

Відбулися вибори голови ради студентського самоврядування КНТЕУ. На цю посаду одноголосно і вже втретє обрано студентку 5 курсу факультету фінансів та банківської справи Кладченко Марію. Під час конференції було затверджено нову редакцію «Положення про студентське самоврядування в КНТЕУ», обрано новий склад ради студентського самоврядування, представників студентського самоврядуванняна вчену раду університету та делегатів на конференцію трудового колективу КНТЕУ.

Вітаємо всіх обраних на ці посади! Бажаємо вдачі, терпіння та згуртованості в роботі!

25.09.2013
Vita