Студенти КНТЕУ - найсильніші у світі

З 14 по 18 серпня в м. Спліт (Хорватія) проходив чемпіонат світу серед кадетів і юніорів з панкратіону. В загальному командному заліку збірна України посіла 1-е місце і підтвердила звання найсильнішої команди у світі.

Переможцем та призером чемпіонату світу серед кадетів і юніорів з панкратіону в різних видах програми стали студенти 2-го курсу факультету товарознавства і торговельного підприємництва - Натаєв Володимир (золота і срібна медаль у ваговій категорії до 92 кг) та Іванов Дмитро (дві срібні медалі у ваговій категорії до 84 кг).

Вітаємо наших спортсменів з перемогою!

18.08.2013
adv