На практику у кращі готелі Словаччини!
Загальна інформація
Вперше студенти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу матимуть можливість проходити виробничу практику у кращих готелях Словаччини: Royal Palaсе 5*, Lomnica 4*, Fis 4*, Merkur 3*.
29 травня 2018 року відбулася зустріч із деканом факультету Ведмідь Н. І., заступником декана Романчук Л. Д., завідувачем кафедри готельно-ресторанного бізнесу Бойко М. Г. та доцентом кафедри готельно-ресторанного бізнесу Охріменко А. Г. щодо організації виробничої практики.
Сподіваємось, що під час практики, студенти факультету отримають практичний досвід, підвищать професійні компетентності.
![]() |
![]() |
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)