Студенти-піарники завітали до відділу маркетингових комунікацій ДП "Капарол Україна"

Студенти 2 курсу кафедри журналістики та реклами відвідали головний офіс ДП "Капарол Україна" та ознайомились з особливостями роботи відділу маркетингових комунікацій.

Екскурсію 30 травня 2018 року студентам провела Вікторія Ковальова, керівник відділу маркетингових комунікацій "Капарол Україна", випускниця КНТЕУ. Вікторія розповіла гостям про специфіку здійснення рекламної та PR діяльності і поділилась власним досвідом роботи у цій сфері.

Усім студентам екскурсія прийшлася до вподоби і вони залюбки завітають до ДП "Капарол Україна" ще!

30.05.2018
остання редакція 11.07.2018