Участь КНТЕУ у Всеукраїнському забігу "Зелена миля-2018"

Одночасно в усіх регіонах України на центральних вулицях міст, селищ, паркових зонах, стадіонах 1 червня 2018 року проводився Всеукраїнський забіг "Зелена миля-2018" серед студентської молоді, викладачів, керівників закладів вищої освіти, громадських діячів, народних депутатів України, районних, обласних, міських рад та всіх охочих приєднатися до такого чудового заходу.

Забіг на дистанції 1 миля (1609 м) у столиці відбувся на одному з улюблених місць киян та гостей міста – Трухановому острові.

Київський національний торговельно-економічний університет взяв активну участь у заході, що пропагує найкращі олімпійські цінності та ідеали спорту. Справжня атлетична команда на чолі з завідувачем кафедри фізичної культури Гамовим В. Г. та тренерами Приходько В. М. і Ковальовою А. О. представляла КНТЕУ.

ПІБ

Стартовий
номер
учасника

Шкурко Вікторія

Ястреб Ярослава

Рафальська Дарина

Мальцева Богдана

Свириденко Міліна

Олійник Анна

Голоднова Інна

Бондаренко Олена

Степаненко Михайло

Дашунін Дмитро

Данилюк Антон

Ведмеденко Владислав

Наші дівчата стали найкращими та посіли перші сходинки п’єдесталу:

І місце  Шкурко Вікторія ( ІІІ курс, ФФБС );

ІІ місце – Ястреб Ярослава ( ІІІ курс, ФФБС ).

Хлопці показали гарні результати та потрапили до десятки найкращих. Гамов Вячеслав Георгієвич подолав дистанцію та перетнув фінішну лінію разом з Бубкою Сергієм Назаровичем – першим віце-президентом IAAF.

Вітаємо учасників Всеукраїнського забігу з високими результатами.

Переконані, що такі акції спонукатимуть молодь до всебічного розвитку, підвищення рухової активності, популяризації фізичного виховання загалом. Київський національний торговельно-економічний університет завжди підтримуватиме та пропагуватиме здоровий спосіб життя, що нагально продемонстрував на власній "Зеленій милі-2018" - забігу KNUTERUN, яка відбулася в парку Кіото.

остання редакція 02.06.2020
Vega