Ведучі ранкової програми "Доброго ранку, Країно!" завітали у КНТЕУ

Викладачі кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю організували зустріч студентів з ведучими ранкового iнформацiйно-розважального шоу "Доброго ранку, Країно" (телеканал UA: Перший) Тетяною Гончаровою, Антоном Середою, Данилом Дорошенком.

Під час зустрічі "Як стати успішним в Україні" гості поділилися власним досвідом щодо досягнення успіху. Спершу вони розповіли про інформаційні проекти суспільного мовлення, про те, які теми висвітлюють у прямих ефірах і програмах.

Студенти активно задавали питання, які цікавлять молодь. Під час мотиваційної зустрічі кожен з ведучих розповів про своє становлення у професії, з якими труднощами зустрічався на початку кар’єри, як їх долав. Студенти ж взяли участь у дискусії, поділилися своїм баченням щодо власного майбутнього.

30.05.2018
остання редакція 21.06.2018