Ведучі ранкової програми "Доброго ранку, Країно!" завітали у КНТЕУ
Загальна інформація
Викладачі кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю організували зустріч студентів з ведучими ранкового iнформацiйно-розважального шоу "Доброго ранку, Країно" (телеканал UA: Перший) Тетяною Гончаровою, Антоном Середою, Данилом Дорошенком.
Під час зустрічі "Як стати успішним в Україні" гості поділилися власним досвідом щодо досягнення успіху. Спершу вони розповіли про інформаційні проекти суспільного мовлення, про те, які теми висвітлюють у прямих ефірах і програмах.
Студенти активно задавали питання, які цікавлять молодь. Під час мотиваційної зустрічі кожен з ведучих розповів про своє становлення у професії, з якими труднощами зустрічався на початку кар’єри, як їх долав. Студенти ж взяли участь у дискусії, поділилися своїм баченням щодо власного майбутнього.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)