Студенти-правники відвідали з екскурсією Національний банк України

27 вересня 2013 року студенти-правники, члени Юридичної клініки КНТЕУ, й заступник керівника Юридичної клініки, доцент кафедри комерційного права, к.ю.н. Рудник Т.В. відвідали з екскурсією Національний банк України.

Організаторами екскурсії були: Асоціація адвокатів України, Клуб майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України, Юридична клініка КНТЕУ.

Для гостей відчинив свої двері Музей грошей, експозиція якого розповіла про грошовий обіг на українських землях із давніх часів до сьогоднішніх днів. Всі бажаючі мали змогу ознайомитися з різноманітними формами грошей: від примітивних,  античних, середньовічних монет,  грошей Російської імперії, банкнот  Української Народної Республіки до  грошей радянського періоду й сучасної незалежної України.

Також учасники екскурсії змогли потрапити до унікального осередку скарбів нашої держави – Сховища №1 Державної скарбниці України, де зібрано унікальну колекцію коштовностей, створену майстрами минулого і сьогодення.

Екскурсія видалася вкрай цікавою та змістовною. Всі, хто взяли в ній участь, отримали не тільки порцію нових знань, а й море позитивних емоцій. Наприкінці екскурсії представники Юридичної клініки КНТЕУ та Клубу майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України домовились про подальшу співпрацю і про організацію спільних заходів у майбутньому.

27.09.2013
adv