Студенти спеціальності "Міжнародне право" у Верховній Раді України

За ініціативою кафедри міжнародного публічного права КНТЕУ та правового сектору РСС ФМТП студенти спеціальності "Міжнародне право" в супроводі старшого викладача Іващенко Дар'ї Євгенівни в рамках проекту "Доступна влада" 28 вересня відвідали єдиний орган законодавчої влади України – Верховну Раду України. Мета екскурсії полягала у всебічному інформуванні студентів про діяльність українського парламенту та поширення ідей парламентаризму.

Під час відвідин студенти ознайомились з приміщеннями Верховної Ради України та організацією роботи парламенту, історією становлення та розвитку українського парламентаризму, законодавчим процесом, сьогоденням українського парламенту.

остання редакція 28.05.2019