Студенти спеціальності "Міжнародне право" у Верховній Раді України
Загальна інформація
За ініціативою кафедри міжнародного публічного права КНТЕУ та правового сектору РСС ФМТП студенти спеціальності "Міжнародне право" в супроводі старшого викладача Іващенко Дар'ї Євгенівни в рамках проекту "Доступна влада" 28 вересня відвідали єдиний орган законодавчої влади України – Верховну Раду України. Мета екскурсії полягала у всебічному інформуванні студентів про діяльність українського парламенту та поширення ідей парламентаризму.
Під час відвідин студенти ознайомились з приміщеннями Верховної Ради України та організацією роботи парламенту, історією становлення та розвитку українського парламентаризму, законодавчим процесом, сьогоденням українського парламенту.
![Творець Творець](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)
![Кiлькiсть переглядiв Кiлькiсть переглядiв](http://stat.knute.edu.ua/img/eye.png)
![Редактор Редактор](http://stat.knute.edu.ua/img/user.png)