Представники РСС ФМТП провели виїзні дні гостинності

Представники ради студентського самоврядування факультету міжнародної торгівлі та права провели виїзні "Дні гостинності" в загальноосвітніх закладах м. Києва та Київської області. Студенти протягом 24 вересня - 1 жовтня відвідали Середню загальноосвітню школу № 126, Спеціалізовану школу № 20, Бориспільський навчально-виховний комплекс "СШ І-ІІІ ступенів - ЗОШ І-ІІІ ступенів" імені К. Могилка, СЗШ № 218 та  СЗШ № 219.

Студенти розповіли майбутнім вступникам про умови вступу, спеціальності за якими здійснюється підготовка в університеті та  особливості студентського життя. Учні мали можливість за допомогою відео презентації дізнатись про КНТЕУ, та отримали відповіді на всі запитання.

Такі заходи надають можливість випускникам більше дізнаватися про студентське життя в КНТЕУ з вуст тих, хто ще нещодавно сидів за шкільними лавами та обирав свою майбутню професію.

У заході взяли участь: Сержанова Вікторія (3-5), Крумка Маргарита (2-6аб), Намчук Марія (3-8), Басараб Юлія (3-4), Цимбал Ірина (2-11), Тяпкова Олександра (1-9), Яковлєва Анастасія (1-9), Орос Марія (1-9), Буренко Анастасія (1-15), Вальчик Марина (1-15), Андросов Ілля (1-15), Шабаш Лілія (1-15), Чоботок Валерія (1-5), Улюмі Енджила (2-3аб), Клімова Єлизавета (1-12), Москаленко Олександр (1-4).

Долучайтесь до родини КНТЕУ!

остання редакція 28.05.2019