Добрі традиції ФМТП: екскурсія до Верховної Ради України

У студентів спеціальності "Міжнародне право" склалась чудова традиція відвідувати Верховну Раду України.

У рамках проекту "Доступна влада", за ініціативою кафедри міжнародного публічного права КНТЕУ та правового сектору РСС ФМТП студенти в супроводі асистента Михайловського Віктора Ігоровича завітали до єдиного законодавчого органу України – Верховної Ради України.

Під час екскурсії, яка відбулася 2 жовтня 2018 року, майбутні юристи ознайомилися з роботою єдиного законодавчого органу країни, послухали розповідь про архітектурну спадщину будинку Верховної Ради України.

Також протягом заходу студенти мали нагоду відвідати експозицію "Головний Прапор країни" та сфотографуватися біля картини "Державотворення". Заразом студенти побували на балконі сесійної зали парламенту, у якій ухвалюються закони України, а також завітали до кулуарів Верховної Ради та прес-пойнту, де проходять брифінги народних депутатів.

Окрім цього, студенти отримали змогу поспілкуватися з Народним депутатом України 8-го скликання Алексєєвим Ігорем Сергійовичем.

остання редакція 28.05.2019